המלצות

אנא השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  הוא היה מצוין והשירות שלו מצוין. הייתה שקיפות מלאה לגבי המחיר, דבר המבדל אותו מאחרים, היה ליווי שלו בכל שלב כולל בסוף לראות שאנחנו מרוצים והכל בסדר למרות שזה היה כבר אחרי התשלום. אני ממליץ עליו

  שגיא עשה לי כמה מצבות לבני משפחתי, התרשמתי שהוא היה אמין, קיבלנו בדיוק את מה שהזמנו, התרשמתי שהוא מאוד סבלני. מבחינת התשלום הוא היה גמיש, את העבודה הוא עשה במהירות ומגיע לו את כל המחמאות שאפשר לתת.

  צחי מלר

  אני מאד ממליצה עליו הן מבחינת הרגישות שלו והן מבחינת הנכונות לבצע את העיצובים שביקשנו. השירות שלו מצוין, הוא לקח מחיר הוגן לדעתי והביצוע טוב ובזמן.

  טלי אביטוב

  הייתי בקשר עם אורי והוא ליווה אותנו לכל אורך הדרך. אני עיצבתי ושלחתי לו את העיצוב למצבה, הוא נתן לי פידבק והיה מאוד סבלני, הגיב מאוד מהר, שלח לי סקיצה לאישור ווידאו איתי מספר פעמים שזה יצא כמו שאני רוצה. הלכנו לבחור בעצמנו את האבן של המצבה והם היו מאוד שירותיים ונחמדים. הם ביצעו את העבודה בפחות משבוע וסיימו לפני הזמן שקבענו איתם, הם שלחו לנו תמונות לאחר ההתקנה לוודא שאנחנו מרוצים. התוצאה והגימור יפה ואנחנו מאוד מרוצים.

  חן רותם, רעננה

  הוא היה מעולה והכי טוב שיש! גם מבחינה אנושית וגם מבחינה מקצועית. יש לו הרבה סבלנות והרבה התחשבות, יחס אישי ועבודה מקצועית. גם אם נגיד ביקשתי לצלם אחר כך את העבודה ובכל השלבים, אז הוא צילם. גם מבחינת התשלום היה מאד נוח ומתחשב. הוא פשוט בן אדם מקסים! אני מאד מאד מרוצה וכל מי שראה אמר וואו!

  הייתי מאוד מרוצה, תוך יום יומיים מהזמן שדיברנו הוא כבר נפגש איתי, הציג את כל האופציות בצורה ברורה ועזר לבחור את הדוגמא הרצויה, ללא הגבלה במילים. המחיר היה טוב לדעתי, הביצוע היה מצויין ובזמן שאמר. כשזה היה מוכן הוא צילם לי את זה בשטח ואחר כך כשהגעתי וראיתי את זה, זה היה נראה באמת מצויין. כל מה שאמר ביצע בצורה טובה מאוד.

  חיים ב., זכרון יעקב

  אין דברים כאלו. יש לשגיא כל כך הרבה התחשבות. הוא פשוט איש אצלי ועניו. בסיטואציה כל כך קשה הוא מצליח לעשות את זה אפשרי.

  ענת רון המרוב

  הוא בנה מצבות לכמה נפטרים ממשפחתי, זיכרונם לברכה. אני אוהב אנשים ישרים ואמינים כמוהו. הוא לא משחק משחקים והוא בעל גמישות ונכונות לעזור במהלך התהליך.

  דן אדלר

  חבל על הזמן, שירות מעולה ומחירים סבירים מאוד. הוא נעים הליכות ואני מאוד הופתעתי מההשקעה שלו. ממליץ עליו בחום! טוב שיש אנשים כאלה.

  דוד עמירה, חדרה

  שגיא היה בסדר גמור. הוא היה גמיש עם רצון לעזור ונתן שירות מעל ומעבר למצופה! שגיא היה איתנו בכל שלב ובא לקראתנו בכל תחום העיצוב! כשביקשנו להקדים את הזמן בו המצבה תהיה מוכנה הוא הסכים ועמד בזמנים. אני ממליצה בחום.

  איילונה מנשס, חדרה

  מדובר בעסק רציני ומקצועי, קיבלתי מהם יחס טוב, הם עזרו במה שצריך בזמן ההתמודדות עם כל מה שהאבל מביא איתו.

  ענת סגרה

  ממליצה מאוד, פשוט מעולה. עשה עבודה יפה, ממש יצירת אומנות. הוא מאוד מקצועי, עשה הכל ברגישות, עמד בזמנים ונתן לי להיות מעורבת. שירות מדהים, חבל על הזמן!

  שירי בכר, צור משה

  היינו זקוקים לאנשי מקצוע שיעתיקו מצבה מלפני 22 שנה ובורקין היו מושלמים. רגישים, מקצוענים והשלימו את המשימה בהמון חן ובחוסר התפשרות על התוצאה לשביעות רצון המשפחה במלואה. תודה רבה מומלץ בחום!

  היה נפלא ומעולה! שגיא עשה עמנו סיור בבית הקברות, הראה לנו סוגי מצבות וכתובים בסבלנות רבה והכין לנו מצבה מקסימה ומכבדת לפי דרישתנו. בחור סופר מקצועי עם תודעת שירות מהטובות שיצא לנו לפגוש.

  הוא קודם כל בן אדם מאוד נחמד ואמין. נתן לנו שירות טוב מאוד ועשה עבודה טובה מעל המצופה. עבד עם החומרים הכי טובים שקיימים. אנחנו 9 אנשים במשפחה וכולנו מרוצים מאוד, ואו איזו עבודה.

  הוא היה עדין ואכפתי, אחראי ומקצועי. חשוב לו מאוד שהקליינטים יצאו מרוצים ולמען זאת הוא מוכן להשקיע הרבה עבודה ותשומת לב.

  רוצה להמליץ בחום על בורקין מצבות, הצוות שלהם מדהים, כולם היו סופר רגישים ואדיבים, חוץ מזה הם היו מקצועיים ומאוד סבלניים, הם עשו עבודה מעולה ואיכותית, עמדו בלוחות הזמנים והתוצאה הייתה בדיוק כמו שרציתי ובמחיר סביר.

  היה ממש מהמם! פשוט חוויה מכילה. מדובר באחד הרגעים היותר קשים בחיים, דיברתי איתם והם היו מאוד רגישים וקשובים. עשה עבודה ממש מצויינת ובמהירות. אנשים מדהימים, ממליצה עליהם בחום.

  הצג עוד המלצות